Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/adminx/public_html/index.php on line 7

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/adminx/public_html/index.php:7) in /home/adminx/public_html/index.php on line 2
Teşvik Danışmanlığı | Brothers & Partners
İletişim : +(90) 212 285 0911
2019-09-18 17:30:12

Çalışma ve sosyal güvenlik mevzuatında işverenlerin ücret ve sigorta primleri kalemlerinde yararlanabileceği birtakım teşvikler bulunmaktadır. Teşvikler sağladığı avantaja göre bir  sıralama yapılmak suretiyle bu teşviklerin kullanılması gerekmektedir.

Teşviklerin uygulamasına yönelik mevzuatın karmaşık ve değişken bir yapıya sahip olması nedeniye hesaplama ve takibinin güç olması ve bu alanda yetişmiş uzman personelin sınırlı olması ve hata yapılması sonucunda öngörülen idari para cezalarının ağır olması gibi sebeplerle işverenler birçok teşvikten yararlanamamaktadır.

Brothers & Partners Teşvik Direktörlüğümüz karmaşık tüm istihdam ve sigorta primleri teşviklerini hatasız olarak uygulayarak ücret ve sigorta primi maliyetlerinizde önemli avantajlar sağlamaktadır. Özellikle ücret teşviki sağlayan işbaşı eğitim programı ve tüm sigorta primi işveren hissesini karşılayan ilave istihdam sigorta primi teşviki uygulamaları işverene önemli maliyet avantajı sağlayarak rekabet gücünü artırmaktadır.

Brothers&Partners profesyonel kadrosuyla işyerinizde teşvik analizi yaparak istihdam teşviklerinden doğru ve eksiksiz olarak yararlanmanızı sağlamaktadır. İşverenlerin yararlanmaya müstahak oldukları tüm teşviklerin uygulanması, teşvik mevzuatına ve uygulamasına hakim olan eski SGK ve İş Müfettişleri tarafından yürütülmektedir. Ayrıca söz konusu teşviklerin uygulaması ile birlikte teşviklerin daha etkin ve verimli kullanılmasına yönelik danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. En önemlisi de teşvik hizmetlerinin uygulanması ve hesaplamasından kaynaklı oluşan ve işverenin maruz kalabileceği, teşvik iadesi, ceza gibi durumlar sözleşme ile Brothers&Partners sorumluluğu altına alınmaktadır.

Bülten Aboneliği

Ne zaman güncellensin?

E-Mail adresinizi girerek bültenimize abone olduğunuz taktirde, seçtiğiniz güncellemeler hakkında yeni ve önemli birşey olduğunda tarafınıza mail gönderilecektir.